(067) 332-23-74
(097) 494-22-99
(095) 438-45-00
Замовити дзвінок
44700, Україна,
Волинська область,
м. Володимир-Волинський,
вул. Завокзальна, 28
avaton2005@ukr.net

УКР / РУС

Виробництво махрових рушників трикотажним методом: у чому переваги?

Махрові рушники користуються величезним попитом у покупців. Адже махра має такі прекрасні властивості як м'якість, міцність, бархатистість. Але українська компанія Аватон вирішила зробити вироби ще більш досконалими. Це єдине підприємство в Україні, яке здійснює виробництво махрових рушників та інших виробів трикотажним методом. Купівля цієї чудової унікальної продукції оптом допоможе вам стати першими серед конкурентом, запропонувавши їм дійсно краще.

В чому суть трикотажного методу?

Цей метод виробництва робить рушники ще більш м'яким. З кожним пранням рушник розпушується, не втрачаючи своїх властивостей вбирання води. Продукція від компанії "Аватон" характеризується великою різноманітністю, кольоровою гамою, різноманітним кількістю розмірів. Тут можна купити як набори махрових рушників, так і окремі одиниці виробів.

Якість продукції бездоганна. Вона виготовлена з 100% натуральної бавовни. Тому вироби є екологічно чистими і не мають негативного впливу на здоров'я людей.

Оцінивши всі переваги продукції та можливості співпраці з виробником, а ще враховуючи те, що зараз навіть у широкому асортименті продукції знайти якісну не просто, я вирішила почати власний бізнес. Насамперед для того, щоб такі ж як і я мали можливість купувати якісний товар для свого житла.

Співпраця з компнії "Аватон" - це можливість отримати надійного партнера, який забезпечить стабільні поставки якісних товарів. Багато покупців в Україні переконалися в тому, що це один з кращих виробників махрових рушників в Україні. Не дарма продукція, виготовлена з натуральних матеріалів, отримала нагороду "Вища проба"! Виробник пропонує широкий асортимент продукції у різноманітній кольоровій гамі і в різних розмірах. Рушники мають дуже цікавий дизайн і відповідають сучасним модним тенденціям.

Ми багато років здійснюємо виробництво махрових рушників трикотажним методом і співпрацюємо з клієнтами по всій Україні. Будемо раді, якщо серед них опинитесь і ви. Переваги, які ви отримуєте - низькі ціни від виробника, безперебійні прямі поставки і знижки постійним клієнтам.